• 1401/03/31 - 10:31
  • تعداد بازدید : 34
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

معدوم‌سازی قریب به یک تن فرآورده گوشتی تاریخ منقضی در یاسوج

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بویراحمد گفت: قریب به یک تن فرآورده گوشتی در یکی از مراکز نگهداری فرآورده های خام دامی ضبط و معدوم سازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ، دکتر علی روئین تن ، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بویراحمد گفت: در راستای نظارت روزانه  بر مراکز تولید ، نگهداری و عرضه  فرآورده‌های خام دامی در یاسوج ، صبح امروز 3 شنبه 31 خرداد 1401 قریب به یک تن فرآورده گوشتی تاریخ منقضی  در یکی از مراکز نگهداری فرآورده های خام دام شهر یاسوج  ضبط و معدوم سازی شد.
وی دلیل خروج این محموله غیربهداشتی از چرخه مصرف را ، انقضاء تاریخ مصرف آن اعلام کرد و گفت: پس از انجام آزمایشات لازم و تشخیص غیرقابل مصرف بودن آن ، این حجم از محموله ضبط و معدوم گردید.
 دکتر روئین تن  تصریح کرد: مطمئنا نظارت‌های بهداشتی دامپزشکی در تمامی زنجیره‌های تولید، توزیع و عرضه فرآورده‌های خام دامی تضمین کننده سلامت، کیفیت و بهداشت غذای مصرفی شهروندان است.

وی از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی دامپزشکی مرتبط با فرآورده های خام دامی را از طریق تماس با سامانه1512   ارتباط مردمی دامپزشکی اطلاع رسانی نمایند.

 

  • گروه خبری : اخبار شهرستان بویراحمد,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 287408
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال کهگیلویه

admin ادمین پورتال کهگیلویه

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه