• 1400/02/11 - 08:09
  • تعداد بازدید : 9
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دیدار با فرماندارهای شهرستانهای گچساران ، کهگیلویه و بهمئی

دیدار مدیرکل دامپزشکی استان کهگیلویه وبویراحمد با برخی از فرمانداران شهرستانهای استان

مدیرکل دامپزشکی استان با سفر به شهرستانهای گچساران ، کهگیلویه و بهمئی با فرمانداران این شهرستانها دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ، دکتر عبداله بهمنش ،  مدیرکل دامپزشکی استان از دیدار جداگانه با فرمانداران شهرستانهای سطح استان سمنان خبر داد و گفت : بمنظور اجرای طرح های اجرایی این اداره کل از جمله طرح  ملی واکسیناسیون رایگان طیور بومی ، واکسیناسیون طاعون نشخوار کنندگان کوچک و همچنین هماهنگی های لازم در خصوص اعتبارات عمرانی ملاقات های جداگانه ای با فرمانداران شهرستانهای گچساران ، کهگیلویه و بهمئی صورت و مطالب لازم ارائه گردید.

مدیرکل دامپزشکی استان گفت: حمایت های بی دریغ فرمانداران  ، همواره باعث تسریع ارائه خدمات و افزایش کیفیت پاسخگویی به مردم شریف شهرستانها به ویژه تولیدکنندگان و بهره برداران بوده است که امیدواریم این تعامل و همکاری ها بیش از پیش تداوم داشته باشد.

وی گفت:  امنیت غذایی و تامین سلامت عمومی جامعه نتیجه فعالیت ها و خدمات اداره دامپزشکی بوده که بدون شک کمک مجموعه فرمانداری در نیل به این هدف تاثیرگذار می باشد.

در این دیدارها فرمانداران شهرستانهای گچساران ، کهگیلویه و بهمئی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مجموعه دامپزشکی در ارتقاء سطح بهداشت عمومی جامعه تشکر و قدردانی و قول های مساعد و همکاری های لازم  در خصوص تخصیص اعتبارات عمرانی در سال 1400 را صادر نمودند.

 

  • گروه خبری : اخبار شهرستان گچساران,اخبار شهرستان کهگیلویه,اخبار شهرستان بهمئی,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 273490
کلمات کلیدی
فرشاد حیدری

فرشاد حیدری

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید