• 1400/02/11 - 08:42
  • تعداد بازدید : 14
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در دیدار مدیرکل دامپزشکی و دادستان شهرستان بهمئی مطرح گردید:

دادستانی بهمئی در برخورد با متخلفین بهداشتی اغماض نمی کند

مدیرکل دامپزشکی استان در سفر به شهرستان بهمئی با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهمئی دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ، مدیرکل دامپزشکی کهگیلویه وبویراحمد در سفر یکروزه خود به شهرستان بهمئی با حضور در دادگستری این شهرستان با دکتر حبیبی منش ، دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان دیدارو گفتگو کرد.

در این دیدار مدیرکل دامپزشکی استان ضمن قدردانی از حمایت‌های دادستان و سرعت عمل در رسیدگی به پرونده‌های ارجاعی از سوی دامپزشکی اظهار کرد: بدون حمایت دادستانی و برخوردهای قانونی که با متخلفین بهداشتی انجام می دهند، نمی توانیم در راستای تامین بهداشت و سلامت جامعه اقدام موثری انجام دهیم.

دکتر بهمنش همچنین افزود: از روسای ادارات دامپزشکی شهرستانها خواسته ایم تا در جهت تامین سلامت مواد غذایی تمام توان خود را برای افزایش سطح همکاری با دادگستری و دادسراهای شهرستان و سایر دستگاه‌های همکار و مؤثر به کار بندند.

دادستان شهرستان بهمئی نیز با مهم بر شمردن فعالیت‌های دامپزشکی گفت: بدون شک با توجه به ماهیت ماموریت های مجموعه دامپزشکی ،  ما قدردان فعالیت شما عزیزان هستیم و بدون شک در کنار شما عزیزان خواهیم بود.

حبیبی منش همچنین بر لزوم همکاری دستگاههای مربوطه در امر کنترل بهداشت و حفظ سلامت مواد غذایی مصرفی مردم تاکید و گفت: دادستانی نیز در برخورد با متخلفین بهداشتی اغماض ننموده و از دامپزشکی همچون گذشته حمایت و پشتیبانی خواهد نمود.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان بهمئی,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 273494
کلمات کلیدی
فرشاد حیدری

فرشاد حیدری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید