ارائه خدمات در روستاهای محروم بخش سوق توسط اداره کل دامپزشکی استان+تصاویر

به مناسبت دهه مبارک فجر خدمات رایگان دامپزشکی در مناطق محروم و صعب العبور بخش سوق شهرستان کهگیلویه انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان، دکتر بهمنش مدیرکل دامپزشکی استان در حاشیه اجرای این طرح  به خبرنگاران گفت:تیم دامپزشکی با اعزام به مناطق دور افتاده بخش سوق خدمات رایگان  دامپزشکی شامل معاینه ، درمان ، نسخه نویسی ، ارائه بسته های دارویی و سموم دامپزشکی  ارائه داد.

دکتر بهمنش اظهار داشت: ارائه مشاوره  و آموزش های چهره به چهره به دامداران از دیگر خدمات صورت گرفته در روستاهایبرد کشکی ، ده سردار ، بن کبوتری ، آب مو علیا ، میرزاخانی و آب بید بخش سوق در شهرستان کهگیلویه بود.

وی گفت: جمعیت دامی منطقه توسط دکتر دامپزشک معاینه و دام‌های بیمار  نیز شناسایی و سموم رایگان بین دامداران توزیع گردید.

این مسؤول از توزیع بسته‌های دارویی رایگان متناسب با نوع بیماری خبر داد و افزود: تیم های دامپزشکی در ایام الله دهه فجر  دردورافتاده ترین روستاهای استان  خدمات دهی خواهندکرد.

دکتر سید علی اکبر حسینی ، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کهگیلویه نیز گفت:اکیپ بهداشتی دامپزشکی شهرستان به مناسبت های مختلف به نقاط محروم و صعب العبور شهرستان اعزام و خدمات خود را بصورت رایگان ارائه خواهند نمود.

وی گفت: سعی می کنیم در این طرح ها ضمن ارائه خدمات مشاوره ای و آموزش های ترویجی ، نسبت به شناسایی کانون های احتمالی بیماری های دامی اقدام و خدمات مورد نظر در کمترین زمان ممکن ارائه گردد.

در این طرح که بخشدار و مدیر خانه ترویج جهادکشاورزی بخش سوق که مدیرکل دامپزشکی و اکیپ های دامپزشکی را همراهی می نمود دکتر خواجوی ، بخشدار سوق از دامپزشکی به خاطر اجرای این طرح تقدیر و تشکر نمود.

کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

عکاس

فرشاد حیدری

فرشاد حیدری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید